Menu
Your Cart

Juul 2 Pod

JUUL 2 pod, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL 2 cihazı ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
JUUL 2 kartuşları, JUUL’un benzersiz şekilde tatmin edici tuz bazlı nikotin e – sıvısını içerir.


  • JUUL2 Pod Kartuş Özellikleri
  • 1 x JUUL2 kapsülü ~1.2mL içerir
  • Nikotin konsantrasyonu: ~18 mg/mL
  • Toplam nikotin içeriği: ~21,6 mg/JUUL 2 kapsül
 JUUL2 SUMMER MENTHOL
Hızlı Teslimat YENİ
Marka: Juul Labs
 JUUL2 SUMMER MENTHOLJUUL2 bölmeleri yalnızca bir JUUL2 Cihazı ile kullanılmalıdır. JUUL2 Cihazı, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL2 podlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.Kutuda ne var?2 x JUUL2 pod1 JUUL2 kapsülü şunları içerir: ~1.2 mLNikotin konsantrasyonu: ~18 mg/mL..
350,00 ₺
JUUL2 AUTUMN TOBACCO
Hızlı Teslimat YENİ
Marka: Juul Labs
JUUL2 AUTUMN TOBACCOJUUL2 bölmeleri yalnızca bir JUUL2 Cihazı ile kullanılmalıdır. JUUL2 Cihazı, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL2 podlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Autumn Tobacco: Tütün  hasat notaları ile yumuşak tütün aromasına sahiptir.Kutuda ne var?..
350,00 ₺
JUUL2 CRİSP MENTHOL
Hızlı Teslimat YENİ
Marka: Juul Labs
JUUL2 CRİSP MENTHOLJUUL2 bölmeleri yalnızca bir JUUL2 Cihazı ile kullanılmalıdır. JUUL2 Cihazı, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL2 podlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.Crisp Menthol: Fresh | Mentol  canlı ve serinletici bir bitiş ile taze yeşil mentol aromasına sahipti..
350,00 ₺
JUUL2 POLAR MENTHOL
Hızlı Teslimat YENİ
Marka: Juul Labs
JUUL2 POLAR MENTHOLJUUL2 bölmeleri yalnızca bir JUUL2 Cihazı ile kullanılmalıdır. JUUL2 Cihazı, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL2 podlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.Polar Menthol: Buz Mentol cesur, buzlu bir mentol aromasına sahiptir.Kutuda ne var?2 x JUUL2 pod1 JUUL2 ka..
350,00 ₺
JUUL2 RUBY MENTHOL
Hızlı Teslimat YENİ Stokta Yok
Marka: Juul Labs
JUUL2 RUBY MENTHOLJUUL2 bölmeleri yalnızca bir JUUL2 Cihazı ile kullanılmalıdır. JUUL2 Cihazı, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL2 podlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.Ruby Menthol : Mentol, kış gibi bir bitişe sahip vahşi bir allık karışımı aromasına sahiptir.Kutuda ne var?..
350,00 ₺
JUUL2 VİRGİNİA TOBACCO
Hızlı Teslimat YENİ
Marka: Juul Labs
JUUL2 VİRGİNİA TOBACCOJUUL2 bölmeleri yalnızca bir JUUL2 Cihazı ile kullanılmalıdır. JUUL2 Cihazı, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL2 podlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.Virginia Tobacco : Virginia Tütün hafif tatlı, otantik tütün aromasına sahiptir.Kutuda n..
350,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)