Menu
Your Cart

Elf Bar BC4000 Kiwi Passion Fruit Guava

Elf Bar BC4000 Kiwi Passion Fruit Guava
Hızlı Teslimat YENİ ÇOK SATAN
Güvenli Alışveriş
Orjinal Ürün
Kapıda Ödeme

TÜM ÜRÜNLERİMİZDE GEÇERLİ 2.500 TL. ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR

Elf Bar BC4000 Kiwi Passion Fruit Guava
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: Kiwi Passion Fruit Guava
Satılan: 434
Sayfa Ziyaret: 3029
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE
Day
Hour
Min
Sec
500,00 ₺
550,00 ₺

Elf Bar BC4000 Kiwi Passion Fruit Guava

Kiwi Passion Fruit Guava : Egzotik meyvelerden oluşan bir karışım, her elektronik sigarayı hoş bir şekilde şaşırtacak ve belirgin tatların ilginç bir kombinasyonu ile alıcılarını şımartacak! Bu kompakt cihazı 4000 puf için tasarlandığından 2-3 hafta kullanabileceksiniz. Pil USB üzerinden şarj edilebilir, böylece canlandırıcı tropikal tadın tadını tekrar tekrar çıkarabilirsiniz!

Piyasadaki diğer ürünlerin aksine, ürünlerimiz %100 orijinal ve barkodludur. Satın almış olduğunuz ürünün Karekodunu okutarak Elfbar'ın orijinal sitesinden kontrol edebilirsiniz.!!

Elf Bar BC4000  , kullanıma hazır tek kullanımlık bir elektronik sigaradır, nikotin tuzu 50mg (%5) sıvı ile önceden doldurulmuş, dahili şarj edilebilir pil önceden şarj edilir ve ardından dahili USB Type-C bağlantı noktası üzerinden hızlı bir şekilde yeniden şarj edilir .

Bir ELFBAR BC4000, 4000 nefes için yeterlidir.

Orta kapasiteli şarj edilebilir pil ile donatılmış bir elektronik sigara. Dahili kartuş %5 nikotin tuzu e-sıvı ile doldurulmuştur. Basit ve kompakt tasarım, yuvarlatılmış köşeleri ve kenarları olan klasik dikdörtgen. Damlalık ucu, ana gövde ile yekpare parçanın üzerinde yer almaktadır. Pil, USB Type-C konektör, 650 mAh cihaz kullanılarak şarj edilebilir . Sırada on sekiz meyve aroması var.

Sadeliğine rağmen Elf Bar BC4000 çok temiz ve şık görünüyor. Cihazın boyutu küçüktür - 79x41x19 mm , bu nedenle az yer kaplar, cebinizde yanınıza alabilirsiniz, giysilerinize yük olmaz ve pürüzsüz plastik ürüne zarar vermez. Elf Bar BC4000 Tek Kullanımlık Pod Sistemi, dahili  650 mAh pil ile donatılmıştır . Bu kapasite 4000 puf vermeye yetmeyeceği  için cihaz ayrıca  USB Type-C konektör ile donatılmış . Her 500 nefeste bir şarj etmeniz önerilir, buhar miktarında keskin bir düşüş ile ne zaman şarj etmeye değer olduğunu anlayabilirsiniz.


Yorum Yazın

Ürünü Yorumla
Etiketler: Elf Bar BC4000 Kiwi Passion Fruit Guava , ,